Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

CL-DENT
Pivovarská 1485
470 01 Česká Lípa
tel: 487 726 540
cl-dent@cl-dent.cz
mob.:777 785 858

 

_____________________O NÁS
O NÁS

Společnost CL-DENT se zabývá distribucí veškerého dentálního materiálu a přístrojů pro zubní ordinace, laboratoře a specializovaná pracoviště. Portfolio výrobků je velice široké :

  • pro zubní laboratoře zajišťujeme  dodání veškerých materiálů a přístrojů na zhotovení modelu, modelování, zatmelování a lití, fazetovací materiály, zuby a ostatní materiály používané při zhotovování zubních náhrad.
  • pro ordinace zajišťujeme materiály typu profylaxe (zubní kartáčky, mezizubní kartáčky, flossing, ústní vody, bělící přípravky, zubní pasty apod.), přes otiskovánívýplňové a provizorní materiály, endodoncii, materiály a pomůcky pro RTG, dezinfekci a čištění, jednorázový materiál, rotační nástroje, tepelné tvarování folií, implantáty až po ordinační nástroje.
  • zajišťujeme zhotovení dezinfekčních plánů podle konkrétních požadavků zákazníka, sledování legislativy a dodání veškerých čistících, úklidových a dezinfekčních prostředků a pomůcek.

Společnost vznikla v roce 2008 z důvodu rozšíření služeb poskytovaných zubní laboratoří ILDENTAL. CL-DENT se zabývá distribucí dentálního materiálu a přístrojů zubním lékařům a laboratořím především v regionu Česká Lípa a Děčín. Ordinacím dodáváme především veškerý sortiment nabízený firmou INTERDENT, Profimed, Curaden, President a Herbadent. Laboratořím zajišťujeme nabídky od firmy Interdent a Shera Gracias. V oblasti hygieny a dezinfekce spolupracujeme s firmou Trávník a dodáváme veškerý sortiment dezinfekcí firmy Ecolab.