WINNI´S Lavatrice Ecoformato Aleppo 1250 ml prací gel

WINNI´S Lavatrice Ecoformato Aleppo 1250 ml prací gel

WINNI´S Lavatrice Ecoformato Aleppo 1250 ml prací gel

Probíhá akce
Kód zbožíCLD-4103
Původní cena 154 Kč
Akční cena 123 Kč
Akční cena 149 Kč
EAN 8002295034915
číslo produktu 188MA
dostupnost do 3 dnů

Ekologický tekutý prací gel Winnis Lavatrice s mýdlem z Aleppa a vůní verbeny je vhodný pro bílé i barevné prádlo.


Oblečení je naší druhou kůží a jako takové je dobré o něj pečovat s maximální šetrností. Ekologický tekutý prací gel Winnis Lavatrice je díky svému složení a tenzidům rostlinného původu je hypoalergenní a respektuje citlivost pokožky. Díky tomu je ideální pro děti, alergiky a osoby s citlivou pletí. Je bezkonkurenční pro praní všech skvrn i při nízkých teplotách (úspora energie a snížený dopad na životní prostředí) a ponechává příjemnou vůni levandule na oděvu. Jeho rychlá a úplná biologická rozložitelnost a receptura s přírodními složkami zajišťují sníženou environmentální stopu. Ideální pro všechny typy vláken, jemné i barevné prádlo celé rodiny.

Jeho ecorefill obal z něj navíc dělá věrného přítele životního prostředí.

Verbena neboli Sporýš lékařský Verbena officinalis byl v keltské kultuře považován za jednu z nejdůležitějších léčivých a kouzelných bylin. Anglické jméno Vervein je odvozeno od keltského slova ferfaen, což znamená zbavit se kamene.

mýdlo z Aleppa tradiční starodávné mýdlo vyrobeno z pravých rostlinných olejů olivový a vavřínový (Olea Europaea (oliva), Laurus nobilis vavřín). Mýdlo z Aleppa je 100% čistý rostlinný přírodní produkt.


Winnis
Produkty značky Winnis jsou ideální pro náročné uživatele, kteří chtějí maximální šetrnost ke svému zdraví a není jim lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Jedná se o výrobky, které jsou v EKO kvalitě. Neobsahují fosfáty, barviva, nikl, kobalt, chrom a na výrobu nebyly použity žádné živočišné složky všechny složky v receptuře jsou plně veganské. Přípravky nejsou testované na zvířatech, jsou zcela rozložitelné v přírodě, vhodné pro domovní čističky odpadních vod a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Všechny produkty této značky vyrobené v Itálii jsou šetrné nejen k nám lidem, ale také k přírodě. Přípravky jsou certifikované a splňují nejvyšší požadavky kladené na bezpečnost a kvalitu. A pozor kromě své dobré eko kvality a šetrnosti k pokožce mají i velice přijatelné ceny.


VEGAN OK - certifikace pro etické vegan produkty
SKINECO - italská certifikace, ekoderma-kompatibilní, produkt šetrný k životnímu prostředí s kožní snášenlivostí (test kůže NRU negativní)  
BABY FRIENDLY - vhodné pro praní dětského prádla


OBJEM: 1 250 ml = 25 dávek (pro 4,5 kg prádla)

Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.