WINNI´S WC GEL 750 ml čistič WC

WINNI´S WC GEL 750 ml čistič WC

Probíhá akce
Kód zbožíCLD-4096
Původní cena 74 Kč
Akční cena 57 Kč
Akční cena 69 Kč
EAN 8002295001382
číslo produktu 082MA
dostupnost do 3 dnů

Winni´s WC gel je čistící a hygienizující prostředek na WC s příjemnou levandulovou vůní, který je šetrný nejen k vám, ale i k životnímu prostředí. Zaručeně odstraní vápenaté usazeniny a díky své schopnosti přilnout ke stěnám, tak zabrání pravidelnému usazování vodního kamene. Jeho koncentrované složení působí také pod hladinou vody, díky čemu zůstane toaleta dokonale čistá a voňavá po dlouhou dobu. Přípravek není testovaný na zvířatech a jeho obal je snadno recyklovatelný. Neobsahuje fosfor a tenzidy přítomné v produktu jsou rostlinného původu. Přípravek je plně biodegradabilní, a proto je vhodný také pro údržbu domovních čističek odpadních vod.

Winnis
Produkty značky Winnis jsou ideální pro náročné uživatele, kteří chtějí maximální šetrnost ke svému zdraví a není jim lhostejné prostředí, ve kterém žijeme. Jedná se o výrobky, které jsou v EKO kvalitě. Neobsahují fosfáty, barviva, nikl, kobalt, chrom a na výrobu nebyly použity žádné živočišné složky všechny složky v receptuře jsou plně veganské. Přípravky nejsou testované na zvířatech, jsou zcela rozložitelné v přírodě, vhodné pro domovní čističky odpadních vod a jejich obaly jsou recyklovatelné.

Všechny produkty této značky vyrobené v Itálii jsou šetrné nejen k nám lidem, ale také k přírodě. Přípravky jsou certifikované a splňují nejvyšší požadavky kladené na bezpečnost a kvalitu. A pozor kromě své dobré eko kvality a šetrnosti k pokožce mají i velice přijatelné ceny.

VEGAN OK - certifikace pro etické vegan produkty

OBJEM: 750 ml

Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí.